prodám
den
19.09.2016

Americký stafordšírský teriér štěňátka s PP

Chovatelská stanice Snowflake staff zadá 3 úžasná štěňátka amerického stafordšírského teriéra z vrhu A. Máme jednu holčičku a dva chlapečky. RODIČE JSOU ZDRAVOTNĚ TESTOVANÍ a jsou klasickými představiteli plemene AST, s mnohými oceněními na výstavním poli. Oba rodiče zvládají výcvikovou poslušnost a obrany na velmi dobré úrovni. Tudíž naše štěňátka budou mít předpoklady k výstavním úspěchům, ale také ke klasickému výcviku. :)

Štěňátka jsou narozená 12.9.2016 a k odběru budou na konci listopadu. Jsou odchovávaná v rodinném prostředí v úzkém kontaktu se všemi členy rodiny, malými dětmi i s jinými psy, kteří s námi žijí v jedné domácnosti. Oba rodiče jsou velmi kontaktní a nekonfliktní. Štěňátka od nás budou odcházet odčervená, očkovaná, s mikročipem a mezinárodním pet pasem. Štěňátka dostanou do nových domovů balíček se základními chovatelskými potřebami. Koupí našeho štěňátka získáte kupní smlouvu a doživotní chovatelský servis, pomoc s výstavami či chovem AST. Nezávazné návštěvy jsou vítány.

http://snowflakestaff.cz/
https://www.facebook.com/Snowflakestaff/

Pro více info nás neváhejte kontaktovat: jiri.sen.93@gmail.com, terkatrojanova@gmail.com nebo na telefonních číslech 606 374 966 , 777 301 467 (raději SMS, pak se Vám ozveme zpět)

cena: 20000
jméno jiri.sen.93(at)gmail.com
Třebichovice, Czech Republic
606374966
http://snowflakestaff.cz/
Reagovat na inzerát: Americký stafordšírský teriér štěňátka s PP
Obnovit   
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.